FBFS Cup :: qualifications

8 - 9
Baudour

Wladeslaw Team A — MFC Dalton

2 - 5
Havre

Olympique de Mons — O’Malley’s Futsal A

11 - 1
Baudour

Team Work — Interfoot

7 - 4
Frameries

Massilia United — PCM Futsal

6 - 2
Hornu

Legend’Foot — Magic Frameries

4 - 5
Cuesmes

Worzen FC B — Les Galactiques

8 - 6
Havre

MFC Molho — A l’Ancienne

2 - 7
Baudour

Ultras Family — FS Boca Junior A

0 - 9
Hornu

RAEC Jean — MFC Barabas

7 - 5
Frameries

Diables Borains — Les Scorpions

4 - 3
Havre

Tonic’s Club Havay — Fun Boys Boussu

6 - 6 (2-3)
Cuesmes

Sporting Excelsior B — BL Péruwelz A

7 - 5
Thulin

FS Boca Junior B — Red Duvel

3 - 11
Baudour

FC United Friends — La Montoise

4 - 3
Thulin

ASF Colfontaine C — QG Azzurri

7 - 6
Hornu

Last Team Quaregnon — MFC Jacky Team

4 - 5
Baudour

MFC Red Devils — MFC Malgré Tout

5 - 0 F
Hornu

Sporting Hornu — Melting Potes

9 - 10
Boussu

MFC Mons Bassins — PSV Heineken

10 - 8
Baudour

Very Bad Team A — LPR 44

11 - 2
Hornu

Standard Wasmuël B — O’Malley’s Futsal B

10 - 3
Thulin

Dream Players A — MFC Zeus

2 - 3
Frameries

MFC Old School — Chièvres Futsal Team

7 - 10
Baudour

Les Bianconeri — Celtic Dour

10 - 2
Hornu

Djoumappes — MFC Soldiers Avengers

4 - 3
Frameries

MFC Blue Emotion — Bad Daddies

3 - 4
Boussu

Caj Mir Boussu — BL Péruwelz C

19 - 3
Baudour

US Gros Sac — Red Brothers

6 - 3
Hornu

MFC Gunners — MFC Quiévrain B

1 - 5
Frameries

BD Bougnies — SS Calcio Borina B

3 - 30
Hautrage

La Fouria — La Plate Forme B

5 - 4
Cuesmes

Fighting Spirit B — BL Péruwelz B

9 - 4
Baudour

MFC Spartiates — Sunderland AFC

2 - 10
Hornu

Standard Wasmuël C — La Roja Square C

4 - 7
Baudour

Goldenboys — Worzen FC A

4 - 8
Hornu

Sparring Partners A — O’Malley’s Futsal C

7 - 5
Frameries

SquadrAmici — La Clika

5 - 5 (1-3)
Quievrain

MFC Quiévrain C — MFC Mood Bar

0 - 5F
Baudour

MFC Mons — Fighting Spirit A

10 - 2
Hornu

Real Pancho — Wladeslaw Team B

5 - 0 F
Quievrain

MFC Quiévrain A — Team 9 Villois

5 - 0 F
Frameries

RG Team Frameries — SFC Bernissart

8 - 5
Baudour

Aulnois Rovers — Dream Players B

0 - 19
Thieu

MFC Vulpo — MFC Planète Rouge

7 - 2
Cuesmes

La Roja Square B — Come Back Team

5 - 4
Frameries

MFC DG Depannage — Sparring Partners B

8 - 6
Thieu

Dragon Villa B — MFC New Team

3 - 4
Baudour

Very Bad Team B — FC Oranje

4 - 1
Cuesmes

Harmignies CBR — Dragon Villa A

4 - 14
Hautrage

Cmx Saint-Ghislain — ASF Colfontaine B

2 - 4
Hornu

Standard Wasmuël A — Fighting Spirit C

4 - 6
Baudour

Europa Team Genly — MF Hippie Mons

5 - 0 F
Hornu

Joma Team — Dream Soccer

11 - 7
Cuesmes

Johnnimy Boys — Meridionnal Futsal